Pure Gain
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glupost

3 posters

Go down

Glupost Empty Glupost

Post by Rki Sat Jan 09, 2010 11:43 pm

Nije u redu da radite ovakve stvari. Kako mozete da na dan igranja odlazete meceve 1h pre pocetka prvog meca. Nije vam palo na pamet da smo mi mozda 1h vremena ranije u igraonici i da se zagrevamo. Iz igraonice nemamo pristup internetu i ne mozemo minut pred mec da ulaizmo da trazimo servere, satnice, itd koje menjate kako vam se cefne. Odlozimo ko zna kakve obaveze da bi ispostovali ligu i dosli da odigramo mec, vreme u igraonici dobijemo i sve i vama se digne k**ac da odlazete sve to. Sto je najgore odlazete za radni dan. Npr ja radnim danom imam fax, plus imam rok da zavrsim posao. I ja treba na radni dan da odvojim 3,4 sata (sa zagrevanjem itd) na kanter, koji sam lepo mogao da odigram za vikend. Za kraj molio bih da se jave te ekipe kojima vise odgovara da igraju na radni dan. Hvala
Rki
Rki

Posts : 7
Points : 11
Join date : 2009-11-24

Back to top Go down

Glupost Empty Re: Glupost

Post by cokinho 4[S] Sun Jan 10, 2010 2:30 am

Jbg, danas dosta ekipa nije moglo da igra zbog slave, a dok sam pravio satnice nisam imao u vidu da je u subotu slava. Ovi mecevi sto ce biti radnim danima, igrace se od 20 do 23h, jer neki imaju skolu do 20, neki posao itd. Na jednom serveru nisam head admin, a bio je promenjen pw danas, tako da ta 3 meca sigurno ne bi mogla da se odigraju, a od preostala 3 na pureGAIN-u, 2 se ne bi odigrala jer ekipa KDS ne moze da se pojavi zbog slave. Zaboravio sam na rezervaciju u igraoni i to, sorry, nece biti vise ovakvih propusta.
cokinho 4[S]
cokinho 4[S]
Admin
Admin

Posts : 1008
Points : 1348
Join date : 2009-09-02
Age : 32
Location : Serbia, Bor

https://puregain.darkbb.com

Back to top Go down

Glupost Empty Re: Glupost

Post by Rki Sun Jan 10, 2010 2:44 am

A okej, znam da nije lako organizovati ligu i svima udovoljiti Smile Ali ispadamo kreteni, dzaba odlazemo obaveze, rezervisemo igraonu itd.. Nemoj bre da podlezes pritisku ako si rekao nema odlaganja, onda nema Very Happy Jeste da je danas bila slava i to je bio mali problem al' jbg. Nadam se da ce sve teci k'o podmazano dalje. Uzdravlje Very Happy

Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubijes on 'oce opet. Smile

https://www.youtube.com/watch?v=tS26wOJXO24&feature=related
Rki
Rki

Posts : 7
Points : 11
Join date : 2009-11-24

Back to top Go down

Glupost Empty Re: Glupost

Post by str8 Sun Jan 10, 2010 5:05 am

Nekima je skole do 21-21:30 Razz
str8
str8

Posts : 8
Points : 10
Join date : 2009-12-10

Back to top Go down

Glupost Empty Re: Glupost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum